Çoklu Paket Gönderimi
Eğer aynı siparişiniz içinde aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

Sipariş Takibi
Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Ya da 0850 840 12 58 numaralı WhatsApp & Telefon Hattımızdan sorgulatabilirsiniz.

Teslim Alma
Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(bir) ile 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme
Meysere.com müşterilerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez. Meysere.com'dan vereceğiniz her sipariş başına ödeyeceğiniz kargo bedeli 10TL ve kapıda ödeme bedeli ise 5TL'dir.

Teslimat Süresi
Siparişleriniz, kargo firmasının çalışma ve dağıtım politikasına göre maksimum 7 iş gününde teslim edilebilmektedir.

Paketleme
Siparişleriniz aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.