%25 NET İNDİRİM Fırsatını Kaçırma! Üstelik 150TL ve üzeri Kargo Bedava!

Kurumsal

MEYSERE , tüm ürün modellerinde Doğu'nun ve Batı'nın modern ve etnik çizgilerini harmanlayarak Osmanlı ve Türk İslam kültürünü yansıtmayı, tesettür giyimi tercih eden her kesimden tarza sahip kadınlara hitap etmektedir.

Tesettür giyimde şuan sadece eşarp ve şal markası olarak sektöre adım atan MEYSERE, uygun ve kaliteli ürünleriyle tesettürlü kadınların öncelikli tercihleri arasında olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi olarak her zaman doğru ve titiz çalışan bir Türk markası olma yolunda ilerleyecektir.

MEYSERE markalı ürünlerimiz Türkiye'de üretilmektedir. Var olan en kaliteli kumaşlardan üretilen eşarp ve şallarımızın baskı işlemleri, son teknoloji makinelerde gerçekleştirilmektedir. İthal ürünlerimizde ise sıkı ve detaylı araştırmalar sonucu aynı kaliteyi sunan tedarikçilerle çalışılmaktadır. Böylece ürünlerimizde desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalara da rastlanmamaktadır.

Meysere Kimdir?

Meysere, Hz. Hatice’nin kölesiydi.

Hz. Hatice, henüz Hz. Peygamberle (a.s.m.) evlenmeden önce ticaretle uğraşan zengin, haysiyetli, şerefli bir kadındı. Ücretle tuttuğu adamlarla Şam'a ticaret kervanları düzenliyordu. Hz. Muhammed’in (a.s.m.) doğru sözlü, güzel ahlâklı ve son derece kendisine güvenilen bir insan olduğunu öğrenince, ona ticaret ortaklığı önerdi. Hz. Muhammed (a.s.m.) Hz. Hatice’nin bu teklifini kabul etti. Hz. Hatice onun başkanlığında bir ticaret kervanını Şam’a gönderdi. Aynı zamanda kölesi  Meysere’yi de onunla beraber gönderdi. Meysere, yolculuk sırasında peygamber efendimizin ticaretteki hassasiyeti, ciddiyeti ve dürüstlükleri ile alakalı harikulade hâllere şahit oldu.

Gittikleri yerde, Peygamber Efendimiz (a.s.m.) ticaret yaptı, alışverişte bulundu. Ondan sonra geri döndüler. Hz. Hatice daha önce gönderdiği ticaretkervanlarına oranla, bu sefer daha fazla kâr elde etti. Hz. Peygamber (a.s.m.) hakkında Meysere’nin anlattığı övgü dolu sözler, Hz. Hatice’nin ona olangüvenini ve sevgisi artırdı. Ona anlaştıkları ücretten fazlasını verdi ve Hz. Muhammed’e evlenme teklifinde bulundu.

Meysere.com olarak marka ismimiz bu hikayeden yola çıkılarak konulmuştur. Peygamber efendimizin ticaretteki dürüstlüğünü ve titizliğini görüp şahit olan bir kişinin ismimizde ve ticaret anlayışımızda yer alması, işimize verdiğimiz önemin ve ciddiyetin sembolü olarak görüyor, bizlerde efendimizin yolunda doğru ve dürüst ticaret yapmayı kendimize hedef ediniyoruz.

Bu yolda bizimle ilerleyen ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

HIZLI KARGO Hafta içi saat 13:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
BÜTÇE DOSTU Her bütçeye uygun fiyatlar ve yıl boyu süren indirimler Meysere.com’da.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Sitemiz, 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası İle tamamen korunmaktadır.
KOLAY İADE Beğenmediyseniz kullanmak zorunda değilsiniz, koşulsuz iade edin.
WHATSAPP DESTEK Mesai saatlerimiz içerisinde Whatsapp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır